Garážové brány

Garážové brány sú určené prevažne pre štandardné garáže, dvojgaráže alebo vjazd do hromadných garáží. Sú vyrábané z komponentov zhodných s priemyselnými bránami určenými pre vysoké prevádzkové zaťaženie.

Líšia sa od priemyselných brán len svojím vonkajším vzhľadom a použitým pohonom. Konštrukcia a povrchová úprava zaisťuje vysokú prevádzkovú úžitkovosť a dlhú životnosť.

TRIDO Standard

TRIDO Mini

TRIDO Easy

TRIDO Evo

Typy garážových brán:

Sekčné garážové brány
Sekčné brány sú ideálnym riešením pre všetky typy garáží, dvojgaráže alebo vjazdov do hromadných garáží. Sú dodávané na mieru podľa priania zákazníka a v najširšej ponuke farieb a dekorov dreva tak, aby bola v dokonalej farebnej harmónii s domom prípadne v dekore okien.

Sekčné garážové brány TRIDO Evo
Revolúcia vo výmene starých garážových brán za nové bez nutnosti stavebných úprav.
Privátne sekčné garážové brány TRIDO Evo sú ideálnym riešením pre jednoduchú a rýchlu výmenu starých krídlových alebo výklopných brán za nové sekčné. Pri výmene odpadá vybúranie zárubne starej brány a rozmetanie otvoru. Vráta TRIDO Evo môžu byť umiestnená na vonkajšej strane otvoru, preto neskracujú úžitkovú dĺžku garáže.

Posuvné garážové brány
Jedinečné riešenie umožňujúce jednoduchý prechod osôb pri čiastočnom otvorení brán. TRIDO ich vyrába priamo na mieru z komponentov zhodných s priemyselnými bránami, určenými pre vysoké prevádzkové zaťaženie. Konštrukcia a povrchová úprava zabezpečujú vysokú prevádzkovú spoľahlivosť a dlhú životnosť.

Krídlové garážové brány
Krídlové brány sú tradičným riešením pre všetky garáže s obmedzeným vnútorným priestorom (kde sa nedajú použiť brány sekčné) alebo požiadavkou jednoduchého priechodu osôb. TRIDO ich vyrába priamo na mieru, v modernom dizajne, v desiatkach dekorov dreva a možnosťou širokého radu doplnkov.

Výklopné garážové brány
Výklopné garážové brány, patriaci k najobľúbenejším bránam minulých rokov zažívajú vďaka cenovej dostupnosti návrat na výslnie. Mnoho majiteľov garáží znovu volia túto rokmi preverenú klasiku a vďaka svojmu univerzálnemu využitie nachádza tieto brány uplatnenie u všetkých typov garáží.

Prednosti garážových brán:

  • spoľahlivosť
  • jednoduché a komfortné ovládanie
  • bezporuchová prevádzka
  • možnosť flexibilného prevedenie podľa požiadaviek
  • viac tepla a ticha vďaka výborným tepelno-izolačným vlastnostiam
  • úspora peňazí vďaka dlhej životnosti
  • dôraz na estetické riešenie

Vďaka týmto prednostiam garážových brán a priaznivej cene, pri najvyššej kvalite a nadštandardných záručných podmienkach, sú tieto brány ideálnym riešením pre akýkoľvek projekt.

Presvedčíme Vás o kvalite našich výrobkov a veríme, že aj Vy budete s nimi spokojní.