Hlavné výhody priemyselných brán

Spoľahlivosť, výborné tepelno-izolačné vlastnosti a dôraz na estetické riešenie. Vďaka týmto prednostiam garážových brán a priaznivej cene, pri najvyššej kvalite a nadštandardných záručných podmienkach, sú tieto brány ideálnym riešením pre akýkoľvek projekt.

Presvedčíme Vás o kvalite našich výrobkov a veríme, že aj Vy budete s nimi spokojní.

  • Jednoduché a komfortné ovládanie
  • Bezporuchová prevádzka
  • Flexibilné prevedenie bočných pántov
  • Dokonalé tesnenie po celom obvode
  • Vysoká životnosť podlahového tesnenia
  • Využitie moderného spôsobu spájania plechov

Jednoduché a komfortné ovládanie
Hmotnosť brány je spoľahlivo vyvážená vďaka použitej technológii torzné pružiny. Vďaka tomu je manipulácia s vrátami maximálne pohodlná a bezpečná.

Bezporuchová prevádzka
Bezproblémovú prevádzku Vašich garážových brán je dosiahnutý vďaka najmodernejším technológiám a vlastnostiam použitých materiálov. Odolná nylonová ložiskové kolieska zaručujú spoľahlivosť celého systému. Pre núdzové otvorenie brány v prípade výpadku prúdu je použitý systém „ODBLOK“.

Flexibilné prevedenie bočných pántov
Súčasťou každých brán sú bočné pánty, ktoré slúžia na nastavenie utesnenie po stranách stavebného otvoru. Vďaka flexibilnému prevedenie je možné nastaviť prítlak garážových brán na tesnenie.

Dokonalé tesnenie po celom obvode
Kompletné tesnenie po celom obvode garážových brán je spôsobené vďaka prevedenie horného a bočného tesnenie spolu so spodnou tesniacou lištou, ktorá dokonale priľne k podlahe. Vo vývojovom centre našej spoločnosti je oblasti tesnenia prikladaná nemalá dôležitosť – pre našich zákazníkov je jedným z dôležitých parametrov aj miera úspor, ktorá je vďaka kvalitným izolačným vlastnostiam.

Vysoká životnosť podlahového tesnenia
Podlahové tesnenie je jedna z najnamáhanejších častí brán – preto používame tie najkvalitnejšie komponenty renomovaných značiek. Rozvetvený gumový profil zaistí vysokú životnosť a priľnavosť.

Využitie moderného spôsobu spájania plechov
Pri výrobe garážových brán používame moderný spôsob spájania plechov bez nitovanie alebo zváranie – TOX. Vďaka tomu sú spoje medzi sekciami špeciálne tvarované tak, aby medzi nimi pri otváraní nemohla vzniknúť medzera, do ktorej by sa mohli priškripnúť pri zatváraní brány prsty.