Hlavné výhody posuvných garážových brán

Spoľahlivosť, výborné tepelno-izolačnej vlastnosti a dôraz na estetické riešenie. Vďaka týmto prednostiam garážových brán a priaznivej cene, pri najvyššej kvalite a nadštandardných záručných podmienkach, sú tieto brány ideálnym riešením pre akýkoľvek projekt.

Presvedčíme Vás o kvalite našich výrobkov a veríme, že aj Vy budete s nimi spokojní.

  • Bezporuchová prevádzka
  • Dokonalé tesnenie po celom obvode
  • Presná a kvalitná výroba

Bezporuchová prevádzka

Bezproblémová prevádzka Vašich garážových brán je dosiahnutý vďaka najmodernejším technológiám a vlastnostiam použitých materiálov. Odolná nylonová ložiskové kolieska zaručujú spoľahlivosť celého systému. Pre núdzové otvorenie brány v prípade výpadku prúdu je použitý systém „ODBLOK“.

Dokonalé tesnenie po celom obvode
Kompletné tesnenie po celom obvode garážových brán je spôsobené vďaka prevedenie horného a bočného tesnenie spolu so spodnou tesniacou lištou, ktorá dokonale priľne k podlahe. Vo vývojovom centre našej spoločnosti je oblasti tesnenia prikladaná nemalá dôležitosť – pre našich zákazníkov je jedným z dôležitých parametrov aj miera úspor, ktorá je vďaka kvalitným izolačným vlastnostiam.

Presná a kvalitná výroba
Garážové brány vyrábame na moderných a presných CNC strojoch. Spoje medzi sekciami sú špeciálne tvarované tak, aby pri otváraní nemohla medzi nimi vzniknúť medzera, do ktorej by sa mohli priškripnúť pri zatváraní brány prsty.