Skladacie brány

SENDVIČOVÁ | Moderné technické riešenie

Skladacie sendvičová vráta sú ideálnym riešením pri nedostatku miesta. Požadovaná výška nadpražia je aj u rozmerných brán malá a možnosť montáže skladacích brán z exteriéru ponecháva interiér úplne voľný pre ďalšie využitie. Ďalšou výhodou sládacích brán je možnosť čiastočného otvorenia brán alebo otvorenie len jedného priechodného krídla. Interiér haly tak zostáva viac chránený proti nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Bránové krídlo

Brány sú vyrobené zo sendvičových panelov hrúbky 50 mm vyplnených polyuretánovou penou. Štandardná farba panelov je RAL 9002. Krídlo je vystužené oceľovým rámom a lemované hliníkovým profilom v prírodnom eloxe. Bránové krídla aj rámy možno samozrejme na želanie lakovať do akéhokoľvek odtieňa RAL.

bránové krídlo

pánt krídla brány

Ovládanie ručné

Mechanická skladacie brány sa ovládajú masívne rozvorový kľukou umiestnenou na vnútorná strane krídla. V prípade potreby možno osadiť brány rozvorou ​​s možnosťou ovládania zvonku as vonkajším zámkom. Krídlo je možné v otvorenom stave zaistiť aretáciou.

HLINÍKOVÁ | Neobmedzené možnosti použitia

Hliníková rámová konštrukcia krídla brány umožňuje veľkoplošné presklenie brán pi zachovaní vysokej stability krídla brány. Skladacie brány sa tak môžu uplatniť nielen v priemyselných objektoch, ale aj u exkluzívnych budov, autosalónov, nemocníc alebo supermarketov.

Bránové krídlo

Rámová konštrukcia krídla je tvorená hliníkovými profilmi s hrúbkou 45 mm dodávanými štandardne v prírodnom eloxe s výplňami podľa priania zákazníka. Široká škála prevedení výplňou od dvojitého akrylového presklenia cez Štukovanie alebo hladký hliníkový plech či sendvič až po nadštandardné materiály ako bezpečnostné sklo umožňuje bezproblémové optické napojenie brán na modernú priemyselnú architektúru.

bránové krídlo

pánt krídla brány

Ovládanie automatické s pohonom

Pre jednoduchú manipuláciu je možné brány osadiť elektromechanickým alebo elektrohydraulickým pohonom s riadiacou jednotkou, ktorej súčasťou je aj ovládacie trojtlačidlo.